Zmiany organizacyjne w Małopolskim Urzędzie Wojewódzkim
2019-12-23

Otrzymaliśmy następujące pytanie prasowe:
Na stronie MUW widnieje Pani Agnieszka Damasiewicz jako dyrektor Wydziału Infrastruktury MUW. Byłbym wdzięczny w związku z tym o informację, czy Pani Damasiewicz nadal piastuje tę funkcję, czy nie. Jak mi wiadomo, miała ona opuścić to stanowisko.
Ponieważ krążą sprzeczne pogłoski na temat odejścia Pani Damasiewicz, proszę o ich uściślenie, o ile oczywiście Pani Damasiewicz przestała być dyrektorem wspomnianego wydziały. Czy Pani Damasiewicz sama złożyła rezygnację, czy została odwołana, czy może poproszono ją, by złożyła dymisję. Byłbym wdzięczny również za podanie przyczyn jej odejścia.

Oto nasza odpowiedź:
Informacje na stronie Małopolskiego Urzędu Wojewódzkiego w Krakowie są aktualne. Jeśli chodzi o „sprzeczne pogłoski”, to trudno je skomentować, ponieważ nie są nam znane. Ewentualne zmiany organizacyjne w Małopolskim Urzędzie Wojewódzkim w Krakowie podawane są do publicznej wiadomości z chwilą, kiedy zaistnieją.  
Na marginesie, jeśli chodzi o zadane przez Pana pytania sugerujące „sankcyjne” zmiany w Wydziale Infrastruktury, to odpowiedź we wszystkich trzech przypadkach jest przecząca. W razie jakichkolwiek dalszych pytań lub wątpliwości, zapraszamy do kontaktu, wskazując jednocześnie, że 27 grudnia jest dniem wolnym od pracy w Urzędach Wojewódzkich, odrobionym 14 grudnia br.

Informacja MUW
Podziel się:
wstecz    do góry     drukuj