MAŁOPOLSKI DZIEŃ UCZENIA SIĘ PRZEZ CAŁE ZYCIE
2011-03-25
Chcesz pokazać, że warto uczyć się przez całe życie? Weź udział w „Małopolskim Dniu Uczenia się przez Całe Życie”. Zachęcamy samorządy, ośrodki wsparcia, domy pomocy społecznej, organizacje pozarządowe, centra pomocy rodzinie, a także fundacje i stowarzyszenia, które na co dzień organizują m.in. szkolenia, warsztaty, kursy do składania ofert.

Koordynatorem projektu jest Wojewódzki Urząd Pracy w Krakowie. Stanisław Kracik, wojewoda małopolski objął honorowy patronat nad tą inicjatywą.

„Małopolski Dzień Uczenia się przez Całe Życie” jest okazją do zaprezentowania oferty swoich usług i produktów, a jednocześnie promocji idei rozwoju osobistego i nauki przez całe życie. Bezpłatne zajęcia dla mieszkańców Małopolski mogą zostać przygotowane w dowolnej formie np. wykładów, szkoleń, warsztatów.

Udział w akcji jest całkowicie bezpłatny, zarówno dla instytucji jak i mieszkańców.

Aby wziąć udział w „Małopolskim Dniu Uczenia się przez Całe Życie” należy zapoznać się z regulaminem oraz wypełnić „Deklarację Realizatora”, a następnie przesłać ją na adres Wojewódzkiego Urzędu Pracy (Wojewódzki Urząd Pracy w Krakowie, plac Na Stawach 1 30-107 Kraków) oraz zamieścić swoją ofertę na stronie www.pociagdokariery.pl .

Zgłoszenia przyjmowane są do 20 kwietnia 2011 roku.

Więcej informacji udziela koordynator w wojewódzkim urzędzie pracy w Krakowie pod numerami telefonu: 12 428 78 53 lub 12 619 84 82 i adresem e-mail: mpku@wup-krakow.pl.

„Małopolski Dzień Uczenia się” zaplanowano na 8 czerwca 2011 roku.
małopolski dzień uczenia się przez całe życie
Podziel się:
wstecz    do góry     drukuj