Małopolski Urząd Wojewódzki wyróżniony przez szefa służby cywilnej
2015-11-10
W przededniu Święta Służby Cywilnej dyrektor generalna Małopolskiego Urzędu Wojewódzkiego odebrała z rąk szefa służby cywilnej Claudii Torres-Bartyzel wyróżnienie w konkursie „Profesjonaliści w służbie obywatelom” za projekt „Wyrób paszport”. Projekt realizowany jest przez Oddział ds. Współpracy z Mediami i Komunikacji Społecznej we współpracy z Oddziałem Paszportowym.

Wyróżnienia są formą docenienia pracy urzędników, którzy poprzez innowacyjne rozwiązania przyczyniają się do profesjonalnego realizowania zadań administracji. Ma on za zadanie wskazanie najciekawszych inicjatyw podnoszących jakość świadczonych usług oraz ich nowatorstwo, a także otwarcie na oczekiwania społeczeństwa.

II edycja konkursu „Profesjonaliści w służbie obywatelom” spotkała się z dużym zainteresowaniem. Do rywalizacji przystąpiło 55 urzędów - ministerstw, urzędów centralnych oraz urzędów administracji wojewódzkiej zespolonej i niezespolonej. Małopolski Urząd Wojewódzki został wyróżniony za uruchomienie i prowadzenie profilu „Wyrób paszport” na Facebooku, dzięki któremu każdy osoba szukająca informacji ma szansę na uzyskanie odpowiedzi bez ograniczeń czasu oraz miejsca, z którego zadaje pytanie.

Na temat projektu pisaliśmy już wcześniej na naszych stronach.
profesjonalisciwsluzbie
Podziel się:
wstecz    do góry     drukuj