Motorola z wizytą w MUW
2018-02-23
Wicewojewoda małopolski Józef Gawron spotkał się z szefem Motorola Solutions Inc. w Polsce, panem Jackiem Drabikiem oraz kierownictwem Motorola Solutions w Stanach Zjednoczonych panią wiceprezes ds. kontaktów z rządami Panią Cathy Seidel oraz panią Marleine Davis, dyrektor ds. kontaktów z rządami.

Podczas spotkania pani Seidel  zaprezentowała Motorolę, opisała profil działalności firmy, która m.in. świadczy wysoko specjalistyczne usługi z dziedziny bezpieczeństwa systemów telekomunikacyjnych. W tym roku Motorola obchodzi jubileusz 90-lecia swojej działalności na świecie. Pani Davis podkreśliła wysoką jakość pracy, profesjonalizm oraz zaangażowanie polskich pracowników.

Pan Drabik przedstawił działalność Motoroli w Krakowie. W stolicy Małopolski znajduje się największe centrum badawczo – rozwojowe Motoroli  w Europie i drugie co do wielkości na świecie. W naszym mieście pracuje już ponad 1600 specjalistów, głównie polskich inżynierów i informatyków. Motorola jest obecna w Polsce już od 25 lat i ciągle się rozwija.

Wicewojewoda Gawron zapewnił gości, iż polski rząd jest przychylny dla inwestorów zagranicznych, w szczególności dla tych z sektora wysokich technologii. Wicewojewoda wyraził zadowolenie, iż profesjonalizm, wykształcenie oraz chęć rozwoju Polaków, a zwłaszcza młodych ludzi, jest dostrzegane przez inwestorów zagranicznych w Polsce. Zaznaczył, iż cieszy go  bardzo, że Polska jest  interesującym partnerem gospodarczym.
20180223 motorola 120180223 motorola  220180223 motorola 320180223 motorola  420180223 motorola  5
Podziel się:
wstecz    do góry     drukuj