#Zdążyćprzedwakacjami - kolejna sobota z paszportami
2018-06-21
Uprzejmie informujemy, że zgodnie z decyzją Dyrektora Wydziału Spraw Obywatelskich i Cudzoziemców Małopolskiego Urzędu Wojewódzkiego w Krakowie, Oddział Paszportowy w Krakowie (Kraków, ul. św. Sebastiana 11, parter) będzie przyjmował strony w sobotę 30 czerwca 2018 r. w godz. od 9.00 do 14.00.

Nastał okres wakacyjny, a w raz z nim wzmożony ruch w Oddziale Paszportowym Małopolskiego Urzędu Wojewódzkiego. By stworzyć klientom dodatkową szansę na wyrobienie paszportu punkt będzie otwarty w sobotę.

Wychodząc naprzeciw oczekiwań klientów w Oddziale Paszportowym Małopolskiego Urzędu Wojewódzkiego w Krakowie uruchomiono 2 dodatkowe sale obsługi klienta. Została otwarta także poczekalnia z miejscami siedzącymi i stanowiskami do wypełniania wniosków paszportowych.

W związku z uruchomieniem nowych sal, miejsce przyjmowania wniosków paszportowych zwiększyło się o 3 dodatkowe stanowiska. Obecnie Oddział Paszportowy posiada 10 stanowisk przyjmowania oraz 4 stanowiska wydawania paszportów.

Zwiększenie liczby stanowisk wpłynęło przede wszystkim na poprawę jakości obsługi klientów. Przyjęcie wniosku i wydanie paszportu odbywa się szybciej, a klient krócej czeka w kolejce, w bardziej komfortowych warunkach.

Sobota z paszportami w kwietniu oraz w maju cieszyła się dużym zainteresowaniem. Ponieważ okres przedwakacyjny to szczególnie intensywny „sezon paszportowy”, spodziewamy się, że kolejna sobota z paszportami dla sporej liczby naszych klientów będzie dogodną okazją do załatwienia spraw związanych z dokumentem podróży.

Przypominamy jednocześnie, że o wyrobieniu paszportu warto pomyśleć wcześniej, niż tuż przed wyjazdem za granicę. Nie zostawiajmy składania wniosków na ostatnią chwilę!

Podsumowanie kwietniowej soboty z paszportami oraz informacje i statystyki paszportowe.
SOBOTA Z PASZPORTAMI 30.06.2018sala paszportowa 1sala paszportowa 2sala paszportowa 3
Podziel się:
wstecz    do góry     drukuj