#NowaPiątka jest ukierunkowana na polskie rodziny
2019-03-27

Na rozkładzie jazdy „busów na piątkę” znalazły się dziś kolejne miejscowości w województwie małopolskim. Nowe propozycje programów rządowych mogli poznać mieszkańcy m.in. Michałowic, Wolbromia, Olkusza, Szczawnicy czy też Nowego Targu. W Trzyciążu #NowąPiątkę prezentował wojewoda małopolski Piotr Ćwik.

– Dziś, tutaj w Trzyciążu, mówimy o kolejnych działaniach, które wspierają i są mocno ukierunkowane na polskie rodziny. Postulaty zgłaszane przez obywateli zostały uwzględnione przez rząd premiera Mateusza Morawieckiego – powiedział na briefingu wojewoda.


– #NowaPiątka dotarła dzisiaj m.in. do powiatu olkuskiego. Pracownicy Małopolskiego Urzędu Wojewódzkiego w Krakowie będą się spotykać z mieszkańcami oraz przekazywać materiały i informacje na temat nowych programów rządowych – dodał Piotr Ćwik.

Jak podkreślił, rolą administracji rządowej i wojewody jest informowanie o nowych rozwiązaniach przygotowanych dla Polaków, a bezpośrednie spotkania z mieszkańcami są też formą konsultacji społecznych.

20190327 Trzyciąż 20190327 Trzyciąż 20190327 Trzyciąż 20190327 Trzyciąż 20190327 Trzyciąż
Podziel się:
wstecz    do góry     drukuj