Wyjazdowe posiedzenie Rady Gospodarczej
2019-05-28

W ramach funkcjonującej przy Wojewodzie Małopolskim Radzie Gospodarczej odbyło się spotkanie wyjazdowe na terenie rafinerii spółki Orlen Oil w Trzebini, działającej w ramach Grupy Kapitałowej Polskiego Koncernu Naftowego ORLEN S.A. Siedziba firmy mieści się przy ulicy Opolskiej w Krakowie.

 Jest to jedna z ponad 80 spółek wchodzących w skład PKN Orlen S.A., specjalizująca się w produkcji i dystrybucji najwyższej klasy olejów oraz środków smarnych dla przemysłu oraz motoryzacji. Firma zatrudnia ponad 300 pracowników.

Członkowie Rady Gospodarczej mieli okazję zwiedzić zakład oraz zapoznać się z procesem powstawania produktu aż do etapu finalnego, gotowego do sprzedaży na rynku. Firma Orlen Oil prosperuje dobrze, czego dowodem jest powstająca nowa hala produkcyjna z częścią biurową i magazynową na terenie rafinerii w Trzebini czy też osiągane coraz lepsze wyniki finansowe.

Wojewoda Piotr Ćwik podziękował zarządowi spółki Orlen Oil za zorganizowanie spotkania a także pogratulował tego, co udało się osiągnąć do tej pory życząc zarazem kolejnych sukcesów oraz realizacji zamierzonych celów.


Rada_gospodarcza_Orlen Rada_gospodarcza_Orlen Rada_gospodarcza_Orlen Rada_gospodarcza_Orlen Rada_gospodarcza_Orlen
Podziel się:
wstecz    do góry     drukuj