Droga w Suchym Gruncie zostanie wyremontowana
2019-09-06

W delegaturze Małopolskiego Urzędu Wojewódzkiego w Tarnowie wojewoda małopolski Piotr Ćwik przekazał staroście dąbrowskiemu Lesławowi Wieczorkowi promesę na remont drogi powiatowej Szczucin – Suchy Grunt – Radwan w miejscowości Suchy Grunt.

Dofinansowanie w wysokości 1 025 610 zł przyznał Minister Spraw Wewnętrznych i Administracji w ramach podziału środków na usuwanie skutków klęsk żywiołowych.

- Promesa, którą dziś wręczam, dotyczy zadania bardzo wyczekiwanego przez mieszkańców. Dotrzymujemy słowa, które daliśmy po majowych intensywnych opadach. Miejscowość Suchy Grunt w gminie Szczucin mocno odczuła ich skutki. Wszystkim nam zależy na tym, aby inwestycja jak najszybciej została zrealizowana. Jak wielokrotnie powtarzałem, promesy w ramach tzw. powodziówek są swego rodzaju kołem ratunkowym, które rząd przekazuje samorządom w takich trudnych chwilach. Zawsze kiedy tylko możemy, staramy się im pomagać. Remonty dróg lokalnych to nasz wspólny cel – mówił wojewoda.


promesa w tarnowie 1promesa w tarnowie 2promesa w tarnowie 3promesa w tarnowie 4promesa w tarnowie 5promesa w tarnowie 6
Podziel się:
wstecz    do góry     drukuj