Nabór lekarzy i lekarzy dentystów do stwierdzania zgonów osób podejrzanych o zakażenie wirusem SARS-CoV-2 albo zakażonych tym wirusem poza szpitalem
2020-05-08

Wojewoda Małopolski informuje o naborze lekarzy, lekarzy dentystów do wykonywania zadania polegającego na stwierdzaniu zgonów osób podejrzanych o zakażenie wirusem SARS-CoV-2 albo zakażonych tym wirusem poza szpitalem na terenie województwa małopolskiego. Nabór jest prowadzony na podstawie ustawy z 16 kwietnia 2020 r. o szczególnych instrumentach wsparcia w związku z rozprzestrzenianiem się wirusa SARSCoV-2 (Dz. U. z 2020, poz. 695).

Zadanie będzie wykonywane na podstawie umowy zawartej przez wojewodę z osobą powołaną oraz finansowane ze środków budżetu państwa, z części, której dysponentem jest wojewoda. Powołani zostaną wyposażeni w środki ochrony indywidualnej stosowane w przypadku wykonywania czynności stwierdzania zgonu osoby zmarłej na chorobę wywołaną wirusem SARS-CoV-2 (COVID-19).

Zgłoszenia należy składać do 14 maja 2020 r. wraz z oświadczeniem o wyrażeniu zgody kandydata na przetwarzanie danych osobowych (wg wzoru załączonego do ogłoszenia) pocztą na adres: Małopolski Urząd Wojewódzki, ul. Basztowa 22, 31-156 Kraków. Zainteresowanych dodatkowymi informacjami prosimy o kontakt z Wydziałem Zdrowia Małopolskiego Urzędu Wojewódzkiego pod tel. 12 39 21 566 lub 12 39 21 495.

Zgoda na przetwarzanie danych osobowych

Informacjamuw
Podziel się:
wstecz    do góry     drukuj