PPK blisko Ciebie!
2020-09-23

W każdym z szesnastu województw odbywają się konferencje dla firm, poświęcone Pracowniczym Planom Kapitałowym. Cykl bezpłatnych spotkań, organizowanych we współpracy z wojewodami, ma pomóc przedsiębiorcom we wdrożeniu kolejnej fazy PPK.

Taka konferencja odbędzie się również w Krakowie – 30 września 2020 roku, o godzinie 11.00, w Q Hotel Plus w Krakowie. Wojewoda małopolski Łukasz Kmita serdecznie zachęca do zarejestrowania się i udziału w spotkaniu! Program konferencji oraz formularz rejestracyjny dostępne są na stronie: www.mojeppk.pl/szkolenia/konferencje-wojewodzkie-ppk.html


Udział w spotkaniu to okazja do poznania programu PPK i nawiązania bezpośrednich relacji z Ekspertami PPK. To pomoc dla pracodawców w uporządkowaniu wiedzy o PPK, a tym samym w szybkim wdrożeniu programu w firmach. Dodatkowo w konferencjach wezmą udział pracodawcy, którzy wprowadzenie PPK mają już za sobą i podzielą się z uczestnikami swoimi doświadczeniami z wdrożenia programu. Udział w spotkaniu jest bezpłatny, jednak obowiązuje wcześniejsza rejestracja.

Program konferencji obejmuje zagadnienia teoretyczne oraz praktyczne dotyczące wprowadzenia PPK w firmach. W trakcie spotkania eksperci opowiedzą:
• co to jest PPK?
• skąd pomysł na PPK?
• dla kogo jest PPK?
• jak i kiedy wdrożyć PPK?
• jakie są korzyści dla pracodawcy z PPK?
• gdzie można znaleźć eksperta PPK?

W celu zapobiegania rozprzestrzeniania się wirusa SARS-CoV-2 konferencje będą prowadzone z zachowaniem wszelkich środków ostrożności i zasad bezpieczeństwa, wynikających z wytycznych Ministerstwa Zdrowia i Głównego Inspektora Sanitarnego dotyczących organizowania spotkań biznesowych, szkoleń, konferencji i kongresów w trakcie epidemii.

logoPPK
Podziel się:
wstecz    do góry     drukuj