zaŚPIEWAJ I TY NIEPODLEGŁEJ III edycja #Rozśpiewana małopolska od Bałtyku aż do Śląska! - nowy termin oceny nadesłanych zgłoszeń
2020-10-22

Serdecznie dziękujemy za ogromne zainteresowanie Konkursem zaŚPIEWAJ I TY NIEPODLEGŁEJ III edycja #Rozśpiewana małopolska od Bałtyku aż do Śląska! Zaproszenie do udziału w muzycznej rywalizacji przyjęło kilkaset podmiotów - nadeszło ponad 560 zgłoszeń konkursowych!

To niezwykłe, że mimo trudnego dla nas wszystkich czasu, tak wiele dzieci i młodzieży wraz ze swoimi nauczycielami, opiekunami chce uczcić Dzień 11 Listopada – Święto Odzyskania Niepodległości przez Polskę razem z nami – organizatorami Konkursu.

Z powodu sytuacji epidemiologicznej w naszym kraju z przykrością musimy dokonać kilku zmian w zaplanowanym harmonogramie Konkursu.

Przede wszystkim, ze względu na ogromną ilość zgłoszeń wydłużeniu ulegną terminy oceny nadesłanych utworów muzycznych przez Komisję Konkursową i Kapitułę Konkursu – nowy termin to 16 listopada.

Rozprzestrzenianie się COVID-19 i wprowadzony zakaz organizacji imprez okolicznościowych w strefie czerwonej zmusza nas do zmiany terminu Koncertu Finałowego, zaplanowanego pierwotnie na 6 listopada w Kopalni Soli „Wieliczka”. Nowy termin Koncertu podamy niezwłocznie gdy tylko pozwolą na to przepisy i sytuacja epidemiczna.

Przede wszystkim zależy nam na bezpieczeństwie wszystkich, zarówno uczestników jak i organizatorów Konkursu.

Raz jeszcze dziękujemy za ogromne zaangażowanie, za wszystkie nadesłane zgłoszenia, a przede wszystkim za piękne postawy świadczące o przywiązaniu do Ojczyzny.

„zaŚPIEWAJ I TY NIEPODLEGŁEJ  #Rozśpiewana małoPOLSKA od Bałtyku aż do Śląska!” to wspólne przedsięwzięcie Wojewody Małopolskiego, Kopalni Soli „Wieliczka” S.A, Kopalni Soli „Wieliczka” Trasa Turystyczna Sp. z o.o., Muzeum Żup Krakowskich Wieliczka w Wieliczce przy współudziale Małopolskiego Kuratora Oświaty, Agencja Mienia Wojskowego oraz Akademii Muzycznej w Krakowie .
Konkurs dofinansowany jest ze środków Programu Wieloletniego NIEPODLEGŁA na lata 2017-2022.


banner_zaspiewaj-01
Podziel się:
wstecz    do góry     drukuj