Ruszyły gminne infolinie w sprawie dowozu do punktów szczepień przeciw Covid-19
2021-01-22

W ramach kolejnego etapu przygotowań do realizacji „Narodowego Programu Szczepień” trwa w gminach organizacja specjalnego transportu, z którego będą mogły skorzystać osoby mające trudności z dotarciem do punktu szczepień. Informacje na ten temat dostępne są pod specjalnymi numerami telefonów wyznaczonymi w każdej gminie odrębnie.

Numery telefonów, pod którymi można uzyskać informacje i zgłaszać potrzeby dowozu osób niepełnosprawnych, starszych na szczepienia populacyjne, znajdują się na grafikach poniżej. Pełna lista gminnych infolinii dostępna jest także w tabeli.

Przypominamy także, że w Małopolskim Urzędzie Wojewódzkim w Krakowie uruchomiona została infolinia, pod którą można uzyskać informacje związane z procedurą dotyczącą szczepień. Pisaliśmy o tym tutaj.

Kraków i Powiat krakowskiPowiat bocheńskiPowiat tatrzańskiPowiat brzeskiPowiat wielickiPowiat limanowskiPowiat myślenickiPowiat chrzanowskiPowiat miechowskiPowiat dąbrowskiPowiat wadowickiPowiat tarnowskiPowiat suskiPowiat gorlickiPowiat proszowicki Powiat nowosądeckiPowiat olkuskiKoordynatorzy ds. szczepień nowotarskiKoordynatorzy ds. szczepień oświęcimski
Podziel się:
wstecz    do góry     drukuj