Srebrny Krzyż Zasługi dla dyrektor Szpitala Specjalistycznego w Nowym Sączu Lidii Zelek
2021-08-03

Działalność na rzecz ochrony zdrowia to praca dla dobra wspólnego. Za szczególne zaangażowanie w tym obszarze Srebrnym Krzyżem Zasługi odznaczona została dyrektor Szpitala Specjalistycznego im. Jędrzeja Śniadeckiego w Nowym Sączu. Wyróżnienie, przyznane przez prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Andrzeja Dudę, wręczył wojewoda małopolski Łukasz Kmita.

- Dziękuję za Pani zaangażowanie, oddanie pracy i codzienne podejmowanie tych niełatwych wyzwań, z jakimi mierzy się kierowana przez Panią placówka. Szczególnie ostatnich kilkanaście miesięcy wiązało się z wieloma wyzwaniami, podejmowaniem ponadstandardowych rozwiązań i działań. Pokazały one, że kluczowe znaczenie ma w takich sytuacjach dobra współpraca. Bardzo za nią Pani Dyrektor dziękuję. Pani Dyrektor sercem związana jest z nowosądeckim Szpitalem i serce też oddaje służbie na rzecz ochrony zdrowia Mieszkańców Nowosądecczyzny – podkreślał wojewoda małopolski Łukasz Kmita.

- Jest to duże wyróżnienie dla mnie i mojego całego zespołu. Dziękuję moim współpracownikom, dzięki którym to odznaczenie wisi na mojej piersi – mówiła dyrektor Lidia Zelek podczas uroczystości.

Dyrektor Lidia Zelek ze Szpitalem Specjalistycznym w Nowym Sączu związana jest od wielu lat. Od 2011 roku pełniła funkcję zastępcy dyrektora ds. administracyjno-prawniczych. W czerwcu 2018 r. Zarząd Województwa Małopolskiego powierzył jej stanowisko dyrektora sądeckiego szpitala.

20210803_ Szpital Specjalistyczny Nowy Sącz20210803_ Szpital Specjalistyczny Nowy Sącz20210803_ Szpital Specjalistyczny Nowy Sącz20210803_ Szpital Specjalistyczny Nowy Sącz20210803_ Szpital Specjalistyczny Nowy Sącz20210803_ Szpital Specjalistyczny Nowy Sącz20210803_ Szpital Specjalistyczny Nowy Sącz
Podziel się:
wstecz    do góry     drukuj