Zapraszamy na Dzień Otwarty Małopolskiego Urzędu Wojewódzkiego w Krakowie
2021-09-02

Urząd otwarty w sobotę? Czemu nie! Wojewoda małopolski Łukasz Kmita zaprasza na Dzień Otwarty Małopolskiego Urzędu Wojewódzkiego w Krakowie. Na zwiedzających czekają liczne atrakcje i konkursy. Wydarzenie połączone będzie z Narodowym Czytaniem „Moralności Pani Dulskiej”.

Małopolski Urząd Wojewódzki w Krakowie otwarty będzie w godz. 11.00-15.00.

– Serdecznie zapraszam wszystkich Małopolan i turystów przebywających w sobotę w Krakowie na Dzień Otwarty Małopolskiego Urzędu Wojewódzkiego w Krakowie. W bieżącym roku mija setna rocznica ustanowienia gmachu przy ul. Basztowej 22 w Krakowie siedzibą Wojewody Małopolskiego. Poznajmy się bliżej. Serdecznie zapraszam do swojego gabinetu. Specjalne stoiska promocyjne przygotują także służby mundurowe i instytucje. Zapraszam również do wspólnego czytania „Moralności Pani Dulskiej” – mówi wojewoda małopolski Łukasz Kmita.

Narodowe Czytanie odbywa się pod patronatem honorowym Pary Prezydenckiej Andrzeja Dudy i Agaty Korhauser-Dudy. Dla pierwszych stu osób, które pojawią się w MUW, przewidzieliśmy upominki. „Moralność Pani Dulskiej” Gabrieli Zapolskiej czytać będą wojewoda małopolski Łukasz Kmita i dyrektorzy wydziałów naszego Urzędu.

Na terenie Urzędu przygotowane zostaną promocyjne stanowiska służb mundurowych i instytucji, m.in. Policji, Straży Pożarnej, Krakowskiego Pogotowia Ratunkowego, Narodowego Funduszu Zdrowia czy Kopalni Soli „Wieliczka”. Będzie również możliwość zwiedzenia gabinetu wojewody.

Serdecznie zapraszamy!


Dzień Otwarty MUW 4.09.2021
Podziel się:
wstecz    do góry     drukuj