VI sesja Młodzieżowego Sejmiku Województwa Małopolskiego
2026-04-30

W sali obrad Rady Miasta w Krakowie, odbyła się VI sesja Młodzieżowego Sejmiku Województwa Małopolskiego. W wydarzeniu uczestniczył II wicewojewoda małopolski Ryszard Śmiałek.

Sesja Młodzieżowego Sejmiku Województwa Małopolskiego była kolejnym etapem aktywności młodych radnych. Wpisuje się w działania na rzecz rozwoju społeczeństwa obywatelskiego w regionie. Spotkanie było również okazją do integracji oraz zdobywania praktycznej wiedzy na temat funkcjonowania instytucji publicznych.

- Wasza aktywność pokazuje, że przyszłość regionu jest w dobrych rękach. To właśnie tutaj rodzą się pomysły, które mogą realnie wpłynąć na rozwój Małopolski – mówi I wicewojewoda małopolski Ryszard Śmiałek. 



20260430_Sesja_Mlodziezowego_Sejmiku 20260430_Sesja_Mlodziezowego_Sejmiku 20260430_Sesja_Mlodziezowego_Sejmiku
Podziel się:
wstecz    do góry     drukuj