25 lat Krakowskiego Centrum Rehabilitacji i Ortopedii
2016-10-05
Krakowskie Centrum Rehabilitacji i Ortopedii zostało powołane do życia w 1991 roku jako ośrodek zapewniający Małopolanom opiekę szpitalną w zakresie rehabilitacji leczniczej, zwłaszcza chorym z uszkodzonym narządem ruchu. Jubileusz 25-lecia był okazją nie tylko do podsumowań, ale także określania planów na przyszłość. Placówka stawia bowiem na nowoczesność i konsekwentnie realizuje swoje zamierzenia.

- Doceniając trud Państwa pracy, życzę kolejnych 25 lat działalności. Niech będzie to dla Was czas dalej tak aktywnego rozwoju i wielu sukcesów w – jakże niełatwej – służbie drugiemu człowiekowi. O dużym zaangażowaniu dyrekcji i wszystkich pracowników świadczy stale poszerzana oferta świadczonych usług medycznych oraz zadowolenie pacjentów. 25 lat istnienia to nie tylko zwykły jubileusz, ale także tysiące pacjentów, którzy korzystali z Państwa pomocy i tę pomoc od Was otrzymali – mówił podczas uroczystości wicewojewoda Józef Gawron.

Podczas wydarzenia zostały wręczone nagrody dla zasłużonych i wieloletnich pracowników jednostki oraz wyróżnienia dla osób i instytucji wspierających placówkę.
centrum_rehabil002centrum_rehabil001centrum_rehabil003centrum_rehabil004centrum_rehabil005
Podziel się:
wstecz    do góry     drukuj