Dzień Spełnionych Marzeń
2017-06-13
W Domu Pomocy Społecznej im. A. Chmielowskiego w Łyszkowicach w ramach Małopolskich Dni Osób Niepełnosprawnych w Powiecie Proszowickim odbyło się XVI Spotkanie Integracyjne „Dzień Spełnionych Marzeń”. W wydarzeniu wziął udział wicewojewoda małopolski Józef Gawron.

Wicewojewoda w swoim wystąpieniu podziękował organizatorom za szczytną inicjatywę:

- Integracja z niepełnosprawnością to bardzo ważny aspekt w dzisiejszych czasach. Dziękuję wszystkim pracownikom domów pomocy społecznej za służbę i opiekę nad podopiecznymi, która nie należy do najłatwiejszych. Życzę, aby każdy dzień – pomimo wielu wyzwań i przeciwieństw – był pełen radości, uśmiechu i spełnionych marzeń!

Spotkanie zgromadziło lokalnych samorządowców, personel oraz podopiecznych domów pomocy społecznej podejmujących współpracę z DPS Łyszkowice, a także wszystkich, którzy wspierają placówkę.
XVI spotkanie integracyjne w Łyszkowice (7)XVI spotkanie integracyjne w Łyszkowice (1)XVI spotkanie integracyjne w Łyszkowice (2)XVI spotkanie integracyjne w Łyszkowice (3)XVI spotkanie integracyjne w Łyszkowice (4)XVI spotkanie integracyjne w Łyszkowice (5)XVI spotkanie integracyjne w Łyszkowice (6)XVI spotkanie integracyjne w Łyszkowice (8)XVI spotkanie integracyjne w Łyszkowice (9)XVI spotkanie integracyjne w Łyszkowice (10)XVI spotkanie integracyjne w Łyszkowice (11)XVI spotkanie integracyjne w Łyszkowice (12)
Podziel się:
wstecz    do góry     drukuj